PDF Tisk Email

TRIAS SHORT TRIATHLON 2011


Foto z Triasu:

přidáváme pár fotek od Oty Kučery
http://www.tristarkucera.com/trias-short-triathlon-2011/79.foto-otakar-kucera-1/

a dalších pár fotek

http://pepe009.rajce.net/Trias_short_triathlon_2011

http://vesepe.rajce.idnes.cz/Trias_short_triathlon_2011/

 

TRIAS SHORT TRIATHLON 2011

Pro závodníky
 

Tak to máme opět za sebou. Letos po šestnácté. Rád bych touto cestou shrnul výsledky a v podstatě vše, co se v sobotu 21.5. v Krupce událo. 32 startujících (a naštěstí i dokončivších) borců a borkyň – to je nepříjemná daň za posunutí termínu našeho podniku. Velikosti startovního pole neprospělo ani konání konkurenčních závodů v regionu. Když uvážíme, že například minulý rok u nás závodilo přes 50 lidí, je to letos opravdu smutné.

Nicméně hlavní tahouni a špičkoví závodníci nezklamali, a opět přijeli. Jsem moc rád, že přijel Tomáš Bednář, který byl letos opět ozdobou našeho triatlonu, díky za účast skvělým klukům z Litvínova, tradičně se dostavila i skupinka z Chomutova. V neposlední řadě mě těší účast našich závodníků z Glassmana. Tato kombinace, s přítomností dalších skvělých triatletů (někteří z nich u nás byli poprvé – na druhou stranu, jediným závodníkem, který absolvoval všech 16 ročníků je již jen Pavel Nový) dávala tušit velký boj o co nejlepší umístění. Ten se dostavil, ale pomyslný chléb se začal lámat v druhé polovině cyklistiky, kdy začalo být pomalu, ale jistě jasné, kdo je na trati pánem.

Velmi mne těší, že výsledek je pro náš oddíl tak příznivý. Vždyť ze čtyř vypsaných kategorií pobrali Glassmani tři první místa.

Všem závodníkům patří můj obdiv a velký dík za to, že bojovali čestně, byli ukáznění a dbali rad a pokynů pořadatelů.

Pro pořadatele

Ještě jednou bych rád poděkoval všem, kteří nám letos jakkoliv pomohli. Věřte, že připravit závod tak, aby to nebyl pořadatelský propadák, stojí hodně času a nervů. My ale vždy chceme jít cestou kvality, aby se k nám závodníci rádi vraceli. Letos se nám to, myslím, krásně povedlo, což je i vaše zásluha.

Vyzdvihnul bych pomoc Městské policie Krupka, Proboštov a Dubí. Bez nich bychom to měli hodně těžké. Skvělou práci odvedli Pepino Škorvaga s Čudlou, když na cyklistice „proráželi“ pořadatelským vozidlem cestu. Kdybych tady měl jmenovat všechny, kteří nám věnovali svůj volný čas a svou precizní prací se podíleli na celkovém obrázku Trias short triatlonu, byl by tady dlouhý výčet jmen. Proto doufám, že vás neurazí, když vám poděkuji dohromady. Takže: DÍKY, bez vás by to nešlo!

Pro sponzory

Rád bych poděkoval i všem sponzorům, bez kterých by to nešlo už vůbec. Speciální dík patří Benovi (Laurich s.r.o.), který svou finanční injekcí celý závod velmi výrazně podpořil. Sehnat v dnešní době hotové peníze, je totiž téměř nadlidský úkol.

Jsme samozřejmě velmi rádi za každou pomoc, ať už je materiální nebo jiná. Tedy i vám všem patří můj velký DÍK! Pomohli jste správné věci!

Outro

Na závěr mi nezbývá, než se s vámi rozloučit, a pozvat vás na některou další triatlonovou akci. Ve spolupráci s Otou Kučerou (Tristar Kučera) připravujeme MČR v dlouhém TT (30.7.), a o závodu Glassman 2011 se dočtete na jiném místě tohoto webu.

S pozdravem

Pepa Malina, ředitel závodu

 

Aktualizováno Čtvrtek, 30 Srpen 2012 08:06